زیدان: بنزما در بازی مقابل پاری سن ژرمن انگیزه بیشتری دارد، خوشحالم که یک لیگ قهرمانان دیگر را آغاز می کنم

زین الدین از اینکه دوباره می تواند در لیگ قهرمانان اروپا مربیگری کند، خشنود است.

زیدان: بنزما در بازی مقابل پاری سن ژرمن انگیزه بیشتری دارد، خوشحالم که یک لیگ قهرمانان دیگر را آغاز می کنم

به گزارش خبرنگاران، زین الدین زیدان در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل پاری سن ژرمن از اینکه دوباره توانسته شانس مربیگری در لیگ قهرمانان اروپا را به دست آورد، ابراز خوشحالی کرد.

سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید گفت: لیگ قهرمانان برای من زیباترین و البته سخت ترین جام است، اما عملکرد رئال مادرید مهمترین موضوع است. بازی فردا و آخرین تمرین از اهمیت زیادی برخوردار است. خوشحالم که یک تورنمنت دیگر را شروع می کنم. می دانیم بازی کردن مقابل پاریسی ها پیچیده است، اما ما برای این بازی آماده هستیم. از هر دو تیم انتظار زیادی داریم، با این حال در شروع فصل هستیم. ما فصل را خوب شروع نموده ایم و قطعاً می توانیم بهتر شویم.

او در انتها اضافه کرد: ازار آماده 90 دقیقه بازی کردن است، اما در آخرین لحظات می تواند متوجه گردد در ترکیب است یا نه! بنزما علاوه بر اینکه بازیکنی گلزن است، همواره برای تیم بازی می نماید و هر بازی این موضوع را به اثبات می رساند. او همواره باانگیزه است، اما این بار کمی انگیزه بیشتری دارد، زیرا قبلاً بازیکن لیون بوده است و فردا باید در پاریس به میدان برود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "زیدان: بنزما در بازی مقابل پاری سن ژرمن انگیزه بیشتری دارد، خوشحالم که یک لیگ قهرمانان دیگر را آغاز می کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زیدان: بنزما در بازی مقابل پاری سن ژرمن انگیزه بیشتری دارد، خوشحالم که یک لیگ قهرمانان دیگر را آغاز می کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید