در خانه روانخواه بین حسینی و خطیر چه گذشت؟، دشمنت را در جلوی چشمت نگه دار

نمی گویم شما حتماً من را نگه دارید، بین من و رحمتی یک نفر را نگه دارید. حضور همزمان ما به هر دوتای ما آسیب می زند. هم رحمتی تخریب می گردد، هم من تیم ملی را از دست می دهم

در خانه روانخواه بین حسینی و خطیر چه گذشت؟، دشمنت را در جلوی چشمت نگه دار

دیروز سیدحسین تهدید به افشاگری کرد و نگفت در خانه روانخواه چه خبر بوده اما یک فرد آگاه که در جریان ماجرای خانه روانخواه قرار داشت داستان را برای خبرورزشی فاش کرد.

به گزارش خبرورزشی، با مصاحبه دیروز سیدحسین حسینی در حاشیه تمرین استقلال معلوم شد آن بازیکنی که چند روز پیش در تمرین استقلال به همبازیانش گفته بود به خطیر پیغام داده ام اگر بار دیگر حرف بزنی، ماجرای خانه روانخواه را به همه می گویم، کسی نبود جز دروازه بان آبی ها... همان روز خبرورزشی تیتر زد: ماجرای خانه روانخواه چیست؟ و پرسید مگر در خانه روانخواه چه گذشته که یک آبی پوش معاون سابق باشگاه را تهدید به افشاگری می نماید؟

دیروز سیدحسین فقط تهدید به افشاگری کرد و نگفت در خانه روانخواه چه خبر بوده است. امید روانخواه هم ترجیح داد تماس خبرنگاران را بی پاسخ بگذارد و خطیر هم که فعلاً در سوئیس به سر می برد، با این که آنلاین بود، پاسخ گو نبود، اما یک فرد آگاه که در جریان ماجرای خانه روانخواه قرار داشت داستان را برای خبرورزشی فاش کرد.

آن چه می خوانید روایت همین شخص از ماجرا خانه امید روانخواه است: انگار سیدحسین حاضر نبود در صورت تمدید قرارداد رحمتی در استقلال بماند و روانخواه به خطیر گفت من شیرازی هستم و زبان حسینی را می فهمم و او هم از من حرف شنوی دارد و دو طرف را به خانه اش دعوت کرد تا این مشکل محبت آمیز حل گردد. در خانه روانخواه، حسینی به خطیر می گوید من اصلاً نمی خواهم برای استقلال شرط بگذارم، ولی اگر رحمتی باشد، نمی مانم.

نمی گویم شما حتماً من را نگه دارید، بین من و رحمتی یک نفر را نگه دارید. حضور همزمان ما به هر دوتای ما آسیب می زند. هم رحمتی تخریب می گردد، هم من تیم ملی را از دست می دهم. اگر تصمیم به تمدید قرارداد رحمتی است، من می روم، ولی اگر رحمتی می رود، من می مانم. خطیر هم به حسینی می گوید سیاست داشته باش، حضور رحمتی در استقلال به نفع توست، رقابت با او باعث شده تا این حد آماده باشی و همه تو را جدی ترین رقیب بیرانوند در تیم ملی بدانند. اگر زرنگ باشی، می گویی هم رحمتی بماند، هم من، نه این که بگویی یا رحمتی بماند یا من... تو فکر می کنی رحمتی از استقلال برود، راحت می شوی، ولی برعکس ضرر می کنی... اصلاً نهایتش این است که تو فکر می کنی رحمتی دشمن توست، خب سیاست داشته باش، دشمن خودت را جلوی چشم خودت در خانه نگه دار!

به گفته این شخص آگاه، خطیر حتی رابطه رحمتی و طالب لو را مثال می زند و می گوید: رحمتی وقتی از استقلال رفته بود، موقع بازگشت به این تیم، اول شرط گذاشت قرارداد طالب لو بسته گردد. به باشگاه گفت اگر می خواهید من به استقلال برگردم، اول قرارداد وحید را تمدید کنید. رحمتی سیاست داشت. آن زمان رفاقتی هم با طالب لو نداشت که فکر کنی بر حسب رفاقت این کار را کرد. او می خواست رقیبش جلوی چشم خودش باشد.. هرچند این حرف ها تأثیری روی تصمیم سیدحسین نداشت و او در نهایت همان جمله را گفت که اول مذاکره گفته بود.

منبع: عصر ایران

به "در خانه روانخواه بین حسینی و خطیر چه گذشت؟، دشمنت را در جلوی چشمت نگه دار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "در خانه روانخواه بین حسینی و خطیر چه گذشت؟، دشمنت را در جلوی چشمت نگه دار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید