بررسی توقف واکسیناسیون کرونا در روی خط خبر

به گزارش وبلاگ زنده، برنامه روی خط خبر به تهیه کنندگی محسن کریمی اختصاص به اتفاقات مهم در حوزه سلامت اجتماعی دارد و روز چهارشنبه 26 خرداد روی آنتن رادیو سلامت می رود.

بررسی توقف واکسیناسیون کرونا در روی خط خبر

به گزارش گروه فرهنگی وبلاگ زنده، شهرام زین العابدینی مدیر گروه سلامت اجتماعی رادیو سلامت گفت: برنامه رادیویی روی خط خبر چهارشنبه ها ساعت 20 به مدت یک ساعت روانه آنتن رادیو سلامت می شود. برنامه سازان برنامه روی خط خبر هر هفته تلاش می کنند به اتفاقات مهم در حوزه سلامت اجتماعی که در هفته جاری رخ داده، بپردازند و در این باره با کارشناسان صحبت کنند. در واقع ما زوایای پیدا و پنهان اخبار یک هفته را مورد بررسی قرار می دهیم که در شبکه های مجازی دست به دست هم چرخیده است و با مسئولان مربوطه نقد و بررسی خواهیم کرد.

وی گفت: این برنامه رادیویی شامل سه بخش محیط زیست، پزشکی و آسیب های اجتماعی است. گوینده برنامه فاطمه شهبازی است و در هر قسمت از برنامه 2 خبرنگار از رسانه های مختلف هم حضور دارند که درباره موضوع برنامه صحبت کرده و خبر ها را بررسی می کنند.

برنامه روی خط خبر روز چهارشنبه 26 خرداد موضوع توقف واکسیناسیون کرونا از موقتی بودن تا تکذیب توقف آن را تحلیل می کند.

تبریزیان رییس مرکز مدیریت شبکه وزارت بهداشت و عضوی از ستاد مقابله با کرونا در این بخش حضور دارد. بخش دیگر برنامه به نهاد زنده بخش کشاورزی (زنبور عسل) و ادامه تلفات آن اختصاص دارد و محسن موسویان مدیرعامل اتحادیه سراسری زنبورداران ایران و مدیرکل دفترامور طیور و زنبورعسل وزارت جهادکشاورزی صحبت خواهند کرد. همچنین به موضوع سازگاری با کم آبی حلال مشکل کم آبی سیستان با حضور محمد دلمرادی مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان و مدیرکل محیط زیست استان پرداخت خواهد شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "بررسی توقف واکسیناسیون کرونا در روی خط خبر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بررسی توقف واکسیناسیون کرونا در روی خط خبر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید