اعلام زمان افتتاح بوستان زنان در شرق تهران

مدیر عامل سازمان بوستان ها و فضای سبز شهر تهران از آخرین مراحل آماده سازی بوستان مرضیه حدیدچی (دباغ) ویژه بانوان بازدید کرد.

اعلام زمان افتتاح بوستان زنان در شرق تهران

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، علی محمد مختاری مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری تهران ضمن بازدید 3 ساعته از کلیه سطوح و امکانات بوستان آخرین نکات لازم را جهت افتتاح هر چه بهتر بوستان به مدیران اجرایی و مشاورین پروژه تذکر داد.

وی در این بازدید توجه ویژه به ایمنی و رعایت کامل ضوابط HSE را به مجریان گوشزد کرده و با یادآوری این موضوع که مقرر است مادران گرامی و فرزندان آن ها از این محیط بهره ببرند بیان کرد که باید محیط بوستان به نحوی امن باشد تا کوچکترین دغدغه خاطر جهت بازدیدکنندگان بوجود نیاید.

مدیر عامل سازمان همچنین در این بازدید نسبت به تکمیل، اندک کار های باقیمانده عمرانی و فضای سبز تذکر داد و تاکید نمود کلیه کار ها باید تا 48 ساعت قبل از افتتاح به سرانجام رسیده باشد.

مختاری اعلام نمود: بانوان و فرزندان آن ها باید در این بوستان احساس امنیت، آرامش و ایمنی کنند لذا وظیفه ما است تا با دقت کامل کوچکترین جزئیات ممکن را آنالیز و در جهت برطرف آن کوشا باشیم.

گفتنی است که بوستان مرضیه حدیدچی (دباغ) پنجمین وبزرگترین بوستان ویژه مادران به مساحت 35 هکتار در پهنه شمال شرقی تهران در جنوب بزرگراه شهید بابایی واقع است و مقرر شده تا در روز 15 مهرماه مقارن با هفته تهران افتتاح شود.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "اعلام زمان افتتاح بوستان زنان در شرق تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام زمان افتتاح بوستان زنان در شرق تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید