اختیارات استانی بیشتر گردد مسکن مهر را یک ساله جمع می کنیم

به گزارش خبرنگاران، علی فرخزاد در جلسه شورای مسکن استان که روز شنبه با حضور مهرآبادی قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در مسکن مهر که در استانداری برگزار گردید اظهارداشت: در مسکن مهرگان، تاکستان و بویین زهرا مشکلاتی داریم که بخشی با تدبیر مدیریتی و بخشی با اعتبار باید حل گردد.

اختیارات استانی بیشتر گردد مسکن مهر را یک ساله جمع می کنیم

وی افزود:موضوعات آموزشی، رفاهی زیرساختی، ورزشی و مذهبی در پروژه مسکن مهر بسیار اهمیت دارد ولی در آب و فاضلاب با چالشهای جدی مواجهیم که باید حل گردد.

فرخزاد توضیح داد: بخشی از مسائل مسکن مهر را با فروش و واگذاری زمینها می توانیم حل کنیم تا هزینه زیرساخت ها تامین گردد که در این راستا احتیاجمند تفویض اختیار بیشتر هستیم.

وی بیان نمود: مسائل فرهنگی زیاد است و قرار نیست زمین اطراف را نگهداریم و نتوانیم زیرساختها را تامین کنیم امروز برخی پیمانکاران ورشکست شده اند و هنوز ضمانت نامه افراد آزاد نشده است.

معاون عمرانی استانداری قزوین یادآورشد: الان ساخت و ساز غیرمجاز داریم و برخی واحدهای مسکونی تبدیل نموده اند در حالی که ما باید احتیاج تجاری مهرگان را تامین کنیم.

وی افزود: مسکن مهر قزوین با دیگر شهرها فرق دارد و اینجا خط انتقال فاضلاب جدا می خواهیم چون شهر جدید ایجاد کردیم و ضروری است از املاک موجود برای زیرساخت هزینه کنیم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "اختیارات استانی بیشتر گردد مسکن مهر را یک ساله جمع می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اختیارات استانی بیشتر گردد مسکن مهر را یک ساله جمع می کنیم"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید